10.06.2026

Spotkania pracownicze w Płocku i Gdańsku czerwiec 2026

10 czerwca w Gdańsku oraz 15 czerwca w Płocku w lokalizacjach ORLEN CUK odbyły się wyjątkowe spotkania z pracownikami, którzy obchodzili jubileusz 30-lecia (i więcej) pracy zawodowej. Nie zabrakło chwil pełnych wzruszeń, wspomnień i serdecznych rozmów.

Spotkania były okazją do wyrażenia wdzięczności za wieloletnie zaangażowanie i wkład w rozwój Spółki. Uhonorowano zarówno pracowników świętujących swój imponujący staż pracy, jak i osoby, które wkrótce zakończą swoją zawodową drogę, przechodząc na zasłużoną emeryturę.

Słowa uznania i podziękowania przekazał Zarząd Spółki oraz kadra zarządzająca. Nie zabrakło pamiątkowych dyplomów oraz upominków.

Wszystkim Jubilatom oraz pracownikom kończącym swoją zawodową ścieżkę - dziękujemy za lata oddanej pracy i życzymy zdrowia, spełnienia oraz sukcesów zawodowych jak i prywatnych.