O Firmie

Organy i struktura spółki

Zarząd spółki

Beata Śliwa

Członek Zarządu

Absolwentka Wydziału Zarządzania w zakresie rachunkowości i finansów Uniwersytetu Warszawskiego, studiów podyplomowych w zakresie rachunkowości według Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej na Uniwersytecie Łódzkim. Dodatkowo ukończyła wiele specjalistycznych szkoleń i akademii z dziedziny rachunkowości finansowej, zarządczej, prawa podatkowego, MSR, potwierdzonych odpowiednimi certyfikatami.

Menadżer z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, zorientowana na realizację nałożonych celów zarządczych. Od roku 2004 związana jest z Grupą ORLEN, gdzie odpowiadała za obszar: rachunkowości finansowej i zarządczej, podatków, kontrolingu i administracji.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w spółkach prawa handlowego w Grupie ORLEN, pozyskała także wymaganą wiedzę w zakresie zasad funkcjonowania podmiotów wchodzących w skład grup kapitałowych spółek oraz zasad zarządzania mieniem państwowym.

Wielokrotnie uczestniczyła w procesach połączeń spółek, sprzedaży i zakupu zorganizowanych części przedsiębiorstwa. Od 8 kwietnia 2021 r. Członek Zarządu ORLEN Centrum Usług Korporacyjnych sp. z o.o.