Kariera

Oferujemy możliwości zatrudnienia osobom z różnymi umiejętnościami. Działalność każdego zespołu wspiera funkcjonowanie wszystkich spółek Grupy ORLEN, przez zapewnienie profesjonalnych usług kadrowo-księgowych. Nasi pracownicy mogą cieszyć się różnorodną, interesującą i satysfakcjonującą karierą. Od pierwszego dnia chcemy, abyś mógł wykorzystać swój potencjał.

Kadry, płace, benefity

Pracownicy do fundament każdej firmy. Naszym zadaniem jest zapewnienie kompleksowej obsługi kadrowej, płacowej i socjalnej przez cały okres zatrudnienia. Zapewniamy profesjonalną obsługę w oparciu o powszechnie obowiązujące przepisy prawa pracy oraz obowiązujące uregulowania.

Księgowość

Świadczymy usługi z zakresu księgowo-rachunkowego. Do realizacji zadań zatrudniamy doświadczonych specjalistów, w tym pracowników, którzy posiadają uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Inwentaryzacja

Przeprowadzamy spisy z natury majątku trwałego i obrotowego całej Grupy Kapitałowej ORLEN wraz z firmowymi  stacjami paliw w całej Polsce. Zaczynając od przygotowania niezbędnej dokumentacji spisowej, poprzez prowadzenie spisu, przygotowanie dokumentacji poinwentaryzacyjnej, kończąc na szeroko pojętym raportowaniu.

Oferty pracy

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy w ORLEN CUK. Ludzie to nasz najcenniejszy kapitał, dlatego dbamy o Twoje bezpieczeństwo, satysfakcję i dobrą atmosferę.

Zasady rekrutacji

Chętnie inwestujemy w naszych pracowników. Szukamy przede wszystkim osób, które posiadają już pewną wiedzę merytoryczną i są gotowe związać się z nami na dłużej.