Kariera

Zasady rekrutacji

Nasze oferty rekrutacyjne są odzwierciedleniem bieżących potrzeb biznesu. Do przesyłania aplikacji zachęcamy zarówno absolwentów, jak i osoby z doświadczeniem. Dowiedz się więcej o procesie rekrutacyjnym i o tym, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Etapy rekrutacji

01.   Aplikowanie

02. 

Wstępna selekcja aplikacji

03. 

Kontakt telefoniczny

04. 

Spotkanie – na żywo lub online

05. 

Informacja zwrotna

06. 

Witamy w ORLEN CUK!

Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej

Analiza oferty

Przeanalizuj ogłoszenie – zakres obowiązków i wymagane kompetencje.

Kompetencje

Zastanów się, jakie posiadasz kompetencje, umiejętności i doświadczenia, które mogłyby Ci pomóc w karierze? Wypisz je i porównaj z najważniejszymi wymaganiami z oferty

Firma

Zapoznaj się z profilem i specyfiką firmy, odwiedź stronę www, portale społecznościowe

Pytania

Przemyśl jakie informacje chcesz uzyskać od przyszłego pracodawcy.

Przygotowanie

Sprawdź czy znasz termin i lokalizację spotkania. W przypadku rozmowy online przetestuj połączenie i zadbaj o komfortowe miejsce na czas rozmowy.

Spotkanie

Postaraj się być gotowy na 5-10 minut przed rozmową. Jeżeli spotkanie odbywa się zdalnie, sprawdź działanie aplikacji do spotkania, mikrofonu, kamerki.

Benefity

W zdrowym ciele, zdrowy duch! Umożliwiamy dostęp do szerokiego zakresu opieki medycznej dla pracowników i ich bliskich. Multisport, szczepienia, spotkania ze specjalistami z zakresu medycyny i fizjoterapii – dbamy o utrzymywanie doskonałego zdrowia jak najdłużej. Promujemy aktywny styl życia i wspieramy sportowe pasje.

Ułatwiamy godzenie obowiązków służbowych z rodzinnymi. Pakiet benefitów „Rodzina” pozwala otoczyć dodatkową opieką bliskich naszych pracowników. Wśród benefitów znajdują się między innymi dofinansowania do wypoczynku dzieci, wyprawki szkolnej czy wsparcie najzdolniejszych dzieci pracowników. Wspieramy również naszych pracowników w opiece nad rodzicami i teściami.

Wiemy, jak powinna wyglądać nasza przyszłość. Dbamy o to, aby naszym pracownikom zapewnić komfort i zdrowie po zakończeniu kariery zawodowej. Wspieramy finansowo w programach emerytalnych i oszczędnościowych oraz realizujemy wiele działań edukacyjnych i szkoleniowych, które pomagają zarządzać swoimi finansami.

Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa, równowagi psychicznej i stabilności finansowej – w taki sposób ORLEN CUK docenia pracowników.

Atrakcyjne rabaty na szeroką gamę produktów oraz usług, a także karty przedpłaconedo wykorzystania na stacjach paliw ORLEN. Pracownicy mogą liczyć na wsparcie finansowe w formie atrakcyjnych pożyczek związanych z inwestycjami mieszkaniowymi, jak również pomoc finansową w trudnych sytuacjach życiowych.

Wierzymy, że pasje i zainteresowania poszerzają horyzonty, inspirują i dają energię do działania, dlatego dajemy przestrzeń do rozwoju hobby. Program ORLEN Pasja to wsparcie finansowe pozazawodowych zainteresowań artystycznych, sportowych, naukowych czy kolekcjonerskich – zespołowych lub indywidualnych.

Zgody i klauzule